Meniu Anunt

Operator introducere date

Criterii job

Oferta: nespecificat

Nivel cariera: Incepator

Oras: Bucuresti

Expira in: 31.12.2019

Descriere job
Obiectivul jobului: sa colecteze, verifice, introduca si/sau actualizeze informatii in/din baza de date a companiei.

Responsabilitati:

Titirez.ro te invita sa te alaturi echipei sale, aplicand pentru postul de Operator Introducere si Validare Date.

Ocupand aceasta functie, va trebui sa gestionezi urmatoarele activitati:

- Introducerea, verificarea si actualizarea anunturilor imobiliare;
- Oferirea de suport echipei de Vanzari;
- Intocmirea de rapoarte saptamanale, lunare si anuale la cererea superiorului direct;
- Program full time, incepand de la ora 07:00 dimineata;

Educatie, experienta si competente:

• Viteza de tastare;
• Capacitatea de a lucra cu termene limita;
• Ambitie, dorinta de autodepasire, orientare catre rezultate;
• Rezistenta la stres, perseverenta;
• Initiativa si proactivitate;
• Experienta anterioara nu este necesara, dar constituie un avantaj;
• Cunostinte de operare pe calculator (MS Office, Internet);

Beneficii oferite:

• Abonament in sistemul privat de sanatate;

Companie:

Motorul de Imobiliare detine cea mai mare retea de site-uri de promovare imobiliara nisata pe tipuri de proprietati, printre care si portalul premium Titirez.ro. Acesta reprezinta un punct de intalnire intre cerere si oferta, intre agentiile imobiliare si clientii finali, unde ofertele imobiliare sunt reale si unice.

Daca vrei sa faci parte dintr-o echipa tanara, dinamica si determinata, daca vrei sa lucrezi intr-un mediu placut, vino alaturi de noi!

Vizualizari: 393

Posturi disponibile: 1