Meniu Anunt

Consilier Imobiliar

Criterii job

Oferta: 2500€

Nivel cariera: Incepator

Oras: Bucuresti

Expira in: 01.07.2019

Descriere job
Candidatul ideal

- comunica usor si ii face placere sa cunoasca oameni noi
- stie ca pentru a avea succes este nevoie de perseverenta si disciplina
- sustine lucrurile in care crede
- stie ca in vanzari, cheia reusitei este punerea clientul pe primul plan
- orientat pe implementarea de idei de crestere a afacerii
- pasiune pentru atingerea obiectivelor intr-un domeniu competitiv

Descrierea jobului

-identificarea cererilor si a ofertelor de piata in domeniul imobiliar
-stabilirea contactelor cu solicitantii si ofertantii
-prospectarea ofertei si intocmirea fiselor de prospector
-mentinerea permanenta a contactului cu solictantii si ofertantii
-integrare intr-o echipa tanara, dinamica, ambitioasa si intr-un climat bazat pe cunoastere
-coaching permanent
-training general si de specialitate periodic

Descrierea companiei

OLIMPO CASA SRL este o companie tanara si dinamica ce activeaza in sectorul imobiliar, determinata sa furnizeze atat clientilor existenti cat si celor noi, servicii de cea mai buna calitate.

Vizualizari: 242

Posturi disponibile: 5