Meniu Anunt

AGENT IMOBILIAR

Criterii job

Oferta: 1500€

Nivel cariera: Incepator

Oras: Bucuresti

Expira in: 01.07.2019

Descriere job
CANDIDATUL IDEAL:

Persoana cu abilitati bune de relationare, sociabili, ambitiosi, cu dorinta maxima de afirmare.
- Persoana punctuala, serioasa si corecta;
- Cunostinte de operare calculator
- Vorbitor limba romana nivel superior,
- Bune abilitati de comunicare;
- Responsabilitate personală şi punctualitate;
- Persoana organizata, analitica, atenta la detalii;
- Abilitati deosebite de comunicare si negociere;
- Putere de convingere;
- Persoana dinamica, optimista, sociabila;
- Spirit puternic de echipa si antreprenorial.
reprezinta un adevarat succes – acest lucru definindu-ne pe noi si pe cei ce vor sa faca parte din echipa noastră.

DESCRIEREA JOBULUI:

Agent imobiliar departament de inchirieri/ vanzari, comsion, iar pentru atingerea targetului se ofera bonusuri saptamanale si lunare.
Se ofera carte de munca, cursuri de specializare.
Se ofera posibilitatea avansarii in companie.
- comision din vanzari crescator in functie de rezultate;
- Instruire permanenta in tehnici de vanzare / negociere;
- Mijloace moderne de lucru şi publicitate, logistică performantă;
- Prospectarea pietei imobiliare;
- Contactarea clientilor, oferirea de consultanta imobiliara acestora;
- Introducerea lor in baza de date;
- Asistarea si urmarirea procesului de vanzare pana la finalizare;
- Pastrarea unei bune relatii cu clientii si dupa finalizarea tranzactiei;
- comision progresiv in funcție de incasari ;
- instruire permanenta in tehnici de vanzare / negociere;
- performanta este recunoscuta si apreciata corespunzator;
- utilizarea mijloacelor moderne de lucru, publicitate si logistica performanta.
- mediu de lucru ambiant;
- conditii optime pentru desfasurarea activitatii;
- posibilitatea unei cariere pe termen lung;

Cod vestimentar: Imbracat curat, camasa si pantaloni, smart casual, office.

DESCRIEREA COMPANIEI:

Agentie imobiliara cu activitate in Bucuresti, unde formarea echipei, seriozitatea si spiritul de echipa sunt esentiale, toate acestea formand un loc primitor si de viitor. Angajatii nostrii sunt instruiti, acestia fiind capabili sa relationeze cu clientii, si sa finalizeze tranzactii imobiliare la cele mai inalte standarde de profesionalism. Consideram ca orice lucru care este facut din suflet, cu pasiune si interes reprezinta un adevarat succes – acest lucru definindu-ne pe noi si pe cei ce vor sa faca parte din echipa noastră.

KONSIMOB EXPERT S.R.L.

Vezi toate anunturile agentiei

Vizualizari: 209

Posturi disponibile: 5